About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde her detayıyla muhteşem bir atmosferde, kusursuz bir hizmet alarak sevdiklerinize unutulmaz bir düğün daveti yaşatmak isterseniz, sizi Koç Düğün Salonu Bayrampaşa’ya davet ediyoruz.

Şıklığı ve modernliği bir araya getirdiğimiz geniş salonumuzda 600 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz. Nikah masasında ve sandalyelerde kristal taşlar kullanarak, davet alanınıza farklı bir ışıltı katıyoruz. Özel kumaşlı geniş masalarımızı zarif şamdanlar ve mevsim çiçekleriyle süslüyoruz. Düğün mekanımızda düğün konseptinize uygun değişimler yapmak isterseniz organizasyon sorumlumuzla dilediğiniz değişimleri yapabiliyoruz. Salonumuzda son teknoloji iklimlendirme sistemleri ve kaliteli havalandırma sistemleriyle size konforlu bir ortam sunuyoruz.

Yemekli bir düğün tercih ederseniz profesyonel catering hizmeti sağlıyoruz. Yemek sunumlarınızı şık sunumlarla hızlı bir şekilde yapıyoruz. İkramlı bir düğün tercih ederseniz de dondurmalı pasta, mesşrubat çeşitleri, tatlı ve tuzlu kuru pastalarla davetinize tat katıyoruz.

Düğünlerin olmazsa olmazı sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz anlardır. Geniş reperuarlı profesyonel sanatçılarımızla düğününüzde tempoyu bir an olsun düşürmüyoruz. Geniş dans pistimizde size geniş bir hareket alanı sunarak, davetlilerinizle gönlünüzce eğlenmenizi sağlıyoruz. Küçük misafirlerimizi de unutmuyor, çocuklar için oyun odası ve palyaço hizmeti de sunuyoruz.

Düğün gününüzde bunlara ek olarak düğün gününüze özel olarak hazırladığımız bir düğün paketimiz bulunuyor. Bu düğün paketinde sizlere sunduğumuz hizmetler ise şöyle: Davetinize özel sanatçılarla ve müzisyenlerle hizmeti veriyoruz. Düğününüze katılamayacak olan konuklarınıza canlı yayınla düğününüzü izleme olanağı veriyoruz. Ayrıca üç farklı perdeden barkovizyon gösterisi sunuyoruz. Son olarak da hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğününüz için profesyonel kameramanlarımız ve fotoğrafçılarımızla en güzel anlarınızı kaydediyoruz.